Upgrade tool (4.1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Available actions:
gu: ઉપલબ્ધ ક્રિયાઓ:
