Upgrade tool (4.1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება
