Upgrade tool (4.1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Available actions:
te: అందుబాటులో ఉన్న చర్యలు:
