Upgrade tool (4.1.2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: The configuration was imported successfully.
th: การกำหนดค่าถูกนำเข้ามาทำเสร็จสมบรูณ์

en: Completed @current step of @total.
th: เสร็จสิ้น@current ขั้นตอน @total

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
th: การกำหนดค่าไม่สามารถนำเข้าเพราะมันล้มเหลวในการตรวจสอบด้วยเหตุผลต่อไปนี้:
