Upgrade tool (4.0.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: The configuration was imported successfully.
he: הקונפיגורציה יובאה בהצלחה.

en: Completed @current step of @total.
he: הושלם שלב @current מתוך @total.

en: The configuration was imported with errors.
he: הקונפיגורציה יובאה עם שגיאות.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: There are no changes to import.
he: לא נמצאו שינויים בייבוא.

en: Another request may be importing configuration already.
he: ייתכן שפניה אחרת לשרת כבר מייבאת תצורה כרגע.

en: Importing configuration
he: ייבוא תצורה

en: Starting configuration import.
he: התחלת יבוא קונפיגורציה.
