Upgrade tool (4.0.1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Return
nl: Terugkeren

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
nl: De configuratie is succesvol geïmporteerd.

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.

en: The configuration was imported with errors.
nl: De configuratie is geïmporteerd met fouten.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
nl: De configuratie kon niet worden geïmporteerd vanwege de volgende redenen:

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: There are no changes to import.
nl: Er zijn geen wijzigingen om te importeren.

en: Another request may be importing configuration already.
nl: Waarschijnlijk is er op dit moment een andere import bezig.

en: Importing configuration
nl: Configuratie importeren

en: Starting configuration import.
nl: Bezig met het starten van de import van configuratie.

en: Configuration import has encountered an error.
nl: Import van configuratie kwam een fout tegen.

en: The configuration import failed for the following reasons:
nl: De import van de configuratie is mislukt om de volgende reden(en):
