Upload Node pictures (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Upload
fi: Siirrä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: File extension
fi: Tiedostopääte
