Upload Node pictures (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Upload
tr: Yükle

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: custom
tr: özel

en: File extension
tr: Dosya uzantısı
