Upload Node pictures (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Content type
da: Indholdstype

en: Instructions
da: Vejledning

en: custom
da: tilpasset

en: File extension
da: Filendelse

en: Image field
da: Billedfelt
