Upload Node pictures (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Upload
de: Hochladen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Instructions
de: Anleitung

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: File extension
de: Dateinamenweiterung

en: Image field
de: Bildfeld
