Upload Node pictures (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Upload
el: Αποστολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: File extension
el: Κατάληξη αρχείου
