Upload Node pictures (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Instructions
es: Instrucciones

en: custom
es: personalizado

en: File extension
es: Extensión de archivo

en: Image field
es: Campo de imagen
