Upload Node pictures (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: File extension
et: Faililaiend

en: Image field
et: Pildi väli
