Upload Node pictures (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: File extension
fa: پسوند فایل

en: Image field
fa: فیلد تصویر
