Upload Node pictures (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Upload
fr: Transférer

en: Content type
fr: Type de contenu

en: custom
fr: personnalisé

en: File extension
fr: Extension du fichier

en: Image field
fr: Champ image
