Upload Node pictures (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Upload
gl: Subir

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Instructions
gl: Instruccións

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro
