Upload Node pictures (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Upload
he: העלאה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: File extension
he: סיומת הקובץ
