Upload Node pictures (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Upload
id: Unggah

en: Content type
id: Jenis konten

en: File extension
id: Ekstensi berkas

en: Image field
id: Field gambar
