Upload Node pictures (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Upload
it: Carica

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: custom
it: personalizzato

en: File extension
it: Estensione del file
