Upload Node pictures (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Upload
lt: Įkelti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: custom
lt: savitas

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
