Upload Node pictures (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: custom
pl: niestandardowy

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: Image field
pl: Pole obrazu
