Upload Node pictures (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Upload
ru: Закачать

en: Content type
ru: Тип материала

en: Instructions
ru: Инструкции

en: custom
ru: дополнительный

en: File extension
ru: Расширение файла

en: Image field
ru: Поле изображения
