Upload Node pictures (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Upload
sk: Nahrať

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: File extension
sk: Prípona súboru
