Upload Node pictures (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Upload
uk: Викласти

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Instructions
uk: Вказівки

en: custom
uk: інший

en: File extension
uk: Розширення файла

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Select File
uk: Обрати файл
