Upload Node pictures (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Upload
vi: Tải lên

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: custom
vi: tự chọn

en: File extension
vi: Phần mở rộng của tập tin
