UpTime Widget (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Refresh interval
fa: بازه به‌روزرسانی

en: Scale
fa: مقیاس

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: @interval ago
fa: @interval پیش
