UpTime Widget (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Scale
lt: Mastelis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: @interval ago
lt: prieš @interval
