UpTime Widget (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Refresh interval
nl: Verversingsinterval

en: Scale
nl: Schalen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: @interval ago
nl: @interval geleden
