UpTime Widget (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Widget
az: Vidcet

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə
