UpTime Widget (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή
