UpTime Widget (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Refresh interval
ru: Интервал обновления

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Widget
ru: Виджет

en: API key
ru: API-ключ

en: Decimal separator
ru: Десятичный разделитель

en: Decimal point
ru: Десятичная точка

en: All rights reserved
ru: Все права защищены
