UpTime Widget (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Refresh interval
sv: Uppdateringsintervall

en: Scale
sv: Skala

en: Decimal point
sv: Decimalkomma
