UpTime Widget (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Scale
be: Маштаб

en: Widget
be: Віджэт

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска
