UpTime Widget (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Scale
ja: スケール

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Decimal point
ja: 小数点
