UpTime Widget (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស
