UpTime Widget (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh interval
lv: Atsvaidzes intervāls

en: Scale
lv: Mērogot

en: API key
lv: API atslēga

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: @interval ago
lv: pirms @interval
