Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: Position
el: Θέση

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Ok
el: Eντάξει

en: Notification
el: Ενημέρωση
