Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Position
ru: Позиция

en: Manual
ru: Вручную

en: Middle
ru: По центру

en: New Content
ru: Новое содержимое

en: Auto
ru: Авто

en: Update Rule
ru: Обновить правило

en: Notification
ru: Уведомление

en: Default Title
ru: Название по умолчанию

en: Credentials
ru: Полномочия
