Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Button
vi: Nút

en: Position
vi: Vị trí

en: Middle
vi: Giữa

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực

en: Modal
vi: Cách thức
