User Referral Cookie Tokens (1.2.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Optional features
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཁྱད་ནུས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
