User Referral Cookie Tokens (1.3.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Optional features
az: Əlavə xüsusiyyətlər
