User Referral Cookie Tokens (1.3.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Optional features
eo: Laŭvolaj funkcioj

en: Asc
eo: kreske
