User Referral Cookie Tokens (1.3.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Optional features
be: Дадатковыя адметнасці
