User Referral Cookie Tokens (1.3.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Debug
ja: デバッグ

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Optional features
ja: オプション機能

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
