User Referral Cookie Tokens (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token settings
fi: Merkkien asetukset

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Optional features
fi: Lisäominaisuudet

en: Master
fi: Isäntä
