User Referral Cookie Tokens (2.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token settings
hu: Vezérjel beállítások

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Optional features
hu: Választható lehetőségek

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
