User Referral Cookie Tokens (2.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Apply
tr: Uygula

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Optional features
tr: İsteğe bağlı özellikler

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
