User Referral Cookie Tokens (2.1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Disable
he: השבתה

en: Reset
he: איתחול

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Debug
he: אתר באגים

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Optional features
he: תכונות אפשריות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
