User Referral Cookie Tokens (2.1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Reset
ta: மீளமை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Optional features
ta: விருப்ப அம்சங்கள்
