User Referral Cookie Tokens (2.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ug: تاقاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
